Menu
  • Žádné výsledky k zobrazení.
DomůČlánky a aktuality

Články a aktuality

Přepravní hliníkové bedny a boxy, na které se můžete spolehnout za všech okolností
12.12.2021 Přepravní hliníkové bedny a boxy, na které se můžete spolehnout za všech okolností
Možná jste nejednou řešili problém, jak co nejlépe ochránit předměty při převozu, případně během dlouhodobého uskladnění. Tento problém řeší jednotlivci, ale i velké firmy nebo instituce. Pro převoz nebo uskladnění takových předmětů jsou vhodné odolné přepravní hliníkové bedny a boxy, na které se můžete 100% spolehnout. Nabízí bezpečnost, mobilitu a všestrannost.
více
Důležitý checklist pro používání žebříků. Na co si dát pozor?
11.11.2021 Důležitý checklist pro používání žebříků. Na co si dát pozor?
Nevhodné používání žebříku nemusí být jediným důvodem možných nehod a pádů, na vině může být i špatný stav techniky. I když pravidelné revize žebříků a další techniky jsou dány zákonem z nařízení vlády, hlavním důvodem pro pravidelné kontroly by vždy mělo být zajištění maximální bezpečnosti.
více
Hobby žebříky: Jak zvolit ten nejlepší na zahradu?
11.11.2021 Hobby žebříky: Jak zvolit ten nejlepší na zahradu?
Vybíráte žebřík, díky kterému pro vás bude hračka sběr ovoce ze stromů, prořezávání větví, ale i oprava střechy nebo třeba čištění okapů? Najít univerzální žebřík na zahradu se může zprvu jevit jako jednoduchý úkol, snadno se ale můžete napálit a později litovat, že jste výběru žebříku nevěnovali větší úsilí. Jak tedy vybrat nejlepší žebřík na zahradu? Máme pro vás pár tipů.
více
Výprodej žebříků
10.09.2021 Výprodej žebříků
Výprodej výběhových modelů a rozbalených žebříků (některé mohou mít drobné kosmetické vady, které nemají žádný vliv na jejich funkčnost).
více
Žebříky: Proč je neskladovat venku?
27.08.2021 Žebříky: Proč je neskladovat venku?
Pořídili jste si profesionální nebo hobby žebřík a chcete se o něj správně starat? Investovali jste do techniky pro práci ve výškách nemalé peníze a nechcete, aby vaše investice ztrácela na hodnotě? Volba správného žebříku a jeho vhodné používání jsou sice klíčové, neméně důležité je však i skladování žebříků. Často se setkáváme ve firmách i v domácnostech se skladováním žebříků venku. Proč je to riskantní? A v čem může venkovní prostředí žebříkům uškodit?
více
Lehké a odolné přepravní boxy, které ochrání vaše drahé vybavení
09.07.2021 Lehké a odolné přepravní boxy, které ochrání vaše drahé vybavení
Bezpečnost a všestrannost. To nabízejí téměř nezničitelné hliníkové bedny, které ochrání vše, co potřebujete. Pokud se tedy potřebujete spolehnout na své vybavení za každých okolností, přepravní bedny a boxy Zarges vás nezklamou.
více
Jak vybrat střešní žebřík?
15.06.2021 Jak vybrat střešní žebřík?
Pro činnosti, které obnáší pohyb po sedlových střechách, je důležité pracovat s vybavením, které zajišťuje bezpečnost osob a zároveň se na něm dobře a pohodlně pracuje. V závislosti na druhu prováděné činnosti na střeše doporučujeme volit mezi trvale umístěným žebříkem (v barvě střešní krytiny) a přenosným střešním žebříkem (vybaveným hákem s kolečky).
více
Jak vybrat palety?
03.02.2021 Jak vybrat palety?
Transportní palety spadají mezi hojně využívané logistické prostředky. Urychlují překládku zboží, dají se lehce stohovat a dokážou ušetřit spoustu místa ve skladě. Než se ale pustíte do jejich koupě, zjistěte si, které jsou pro vás ty pravé. Palety mohou být ze dřeva, z hliníku, nebo z plastu. Stejně tak existují jednorázové a vratné (znovupoužitelné). Každý typ má svá specifika, výhody a nevýhody.
více
Jak vybrat přepravní kufry?
19.01.2021 Jak vybrat přepravní kufry?
Přepravní kufry jsou perfektní pro přepravu nářadí, menších předmětů, elektroniky a křehkého zboží. Pokud si vyberete správný model, budou vám sloužit dlouhé roky a udrží v bezpečí všechny uložené předměty. Přečtěte si náš článek, jak vybrat přepravní kufr.
více
Jak vybrat schůdky?
05.01.2021 Jak vybrat schůdky?
Chcete si pořídit do domácnosti nebo do firmy opravdu odolné schůdky, které si poradí i s těžší váhou a vydrží řadu let? Při výběru vhodných schůdků vždy myslete na to, kde je budete potřebovat, jak vysoko na nich budete chtít lézt, stejně jako kolik prostoru budete mít pro jejich uskladnění.
více
Jak vybrat zdvihací plošinu?
22.12.2020 Jak vybrat zdvihací plošinu?
Zvedací plošina je výškově nastavitelné zařízení, které usnadňuje práci ve výškách. Může mít mnoho podob a záleží vždy na tom, k jakým účelům se používá. Existují plošiny, doplňující zadní čelo nákladních automobilů, pracovní zvedací stoly i multifunkční pojízdná zařízení nahrazující žebříky. Než se proto rozhodnete koupit zvedací plošinu, promyslete si, co vše od ní požadujete a k jakým účelům ji budete používat.
více
nahoru