Menu
  • Žádné výsledky k zobrazení.
DomůČlánky a aktuality

Články a aktuality

Kdy je správný čas vyměnit starý žebřík za nový?
14.04.2022 Kdy je správný čas vyměnit starý žebřík za nový?
Přestože hliníkové žebříky jsou vysoce odolné a vydrží vám opravdu dlouho, jejich životnost se postupně s používáním zkracuje. Je důležité dělat pravidelně revizi žebříku a detailně zkoumat, jestli nenese příliš velké náznaky opotřebení nebo zda dokonce není poškozený. Jedině tak budete při práci na žebříku v maximálním bezpečí. Podívejte se, na co se zaměřit.
více
Jaké jsou vhodné žebříky do zimy a bláta? Poradíme vám
17.02.2022 Jaké jsou vhodné žebříky do zimy a bláta? Poradíme vám
Práce v zimě není snadná, ale s kvalitním vybavením vám půjde lépe. Je mnoho řemeslníků, kteří pracují v zimě a používají k práci venku žebřík. Stejně tak ho můžete používat i doma, například při běžných opravách domu. Jenže ne každý žebřík je vhodný při pro práci ve výškách v zimě a blátě. Použitím správného žebříku v zimě zvýšíte svou bezpečnost při práci.
více
Jak vybrat výstupový žebřík?
17.02.2022 Jak vybrat výstupový žebřík?
Při práci ve výškách je důležité dbát na bezpečnost. Používat vybavení, které je k tomu přizpůsobeno a splňuje veškeré bezpečnostní normy. Jedním z takového vybavení je například výstupový žebřík, který slouží jako profesionální žebřík pro výstup na výškové budovy, průmyslové haly a komíny, nebo například vysoké stroje. Ukážeme vám, jak vybrat výstupový žebřík.
více
Přepravní hliníkové bedny a boxy, na které se můžete spolehnout za všech okolností
12.12.2021 Přepravní hliníkové bedny a boxy, na které se můžete spolehnout za všech okolností
Možná jste nejednou řešili problém, jak co nejlépe ochránit předměty při převozu, případně během dlouhodobého uskladnění. Tento problém řeší jednotlivci, ale i velké firmy nebo instituce. Pro převoz nebo uskladnění takových předmětů jsou vhodné odolné přepravní hliníkové bedny a boxy, na které se můžete 100% spolehnout. Nabízí bezpečnost, mobilitu a všestrannost.
více
Důležitý checklist pro používání žebříků. Na co si dát pozor?
11.11.2021 Důležitý checklist pro používání žebříků. Na co si dát pozor?
Nevhodné používání žebříku nemusí být jediným důvodem možných nehod a pádů, na vině může být i špatný stav techniky. I když pravidelné revize žebříků a další techniky jsou dány zákonem z nařízení vlády, hlavním důvodem pro pravidelné kontroly by vždy mělo být zajištění maximální bezpečnosti.
více
Hobby žebříky: Jak zvolit ten nejlepší na zahradu?
11.11.2021 Hobby žebříky: Jak zvolit ten nejlepší na zahradu?
Vybíráte žebřík, díky kterému pro vás bude hračka sběr ovoce ze stromů, prořezávání větví, ale i oprava střechy nebo třeba čištění okapů? Najít univerzální žebřík na zahradu se může zprvu jevit jako jednoduchý úkol, snadno se ale můžete napálit a později litovat, že jste výběru žebříku nevěnovali větší úsilí. Jak tedy vybrat nejlepší žebřík na zahradu? Máme pro vás pár tipů.
více
Výprodej žebříků
10.09.2021 Výprodej žebříků
Výprodej výběhových modelů a rozbalených žebříků (některé mohou mít drobné kosmetické vady, které nemají žádný vliv na jejich funkčnost).
více
Žebříky: Proč je neskladovat venku?
27.08.2021 Žebříky: Proč je neskladovat venku?
Pořídili jste si profesionální nebo hobby žebřík a chcete se o něj správně starat? Investovali jste do techniky pro práci ve výškách nemalé peníze a nechcete, aby vaše investice ztrácela na hodnotě? Volba správného žebříku a jeho vhodné používání jsou sice klíčové, neméně důležité je však i skladování žebříků. Často se setkáváme ve firmách i v domácnostech se skladováním žebříků venku. Proč je to riskantní? A v čem může venkovní prostředí žebříkům uškodit?
více
Lehké a odolné přepravní boxy, které ochrání vaše drahé vybavení
09.07.2021 Lehké a odolné přepravní boxy, které ochrání vaše drahé vybavení
Bezpečnost a všestrannost. To nabízejí téměř nezničitelné hliníkové bedny, které ochrání vše, co potřebujete. Pokud se tedy potřebujete spolehnout na své vybavení za každých okolností, přepravní bedny a boxy Zarges vás nezklamou.
více
nahoru