Menu
  • Žádné výsledky k zobrazení.
DomůČlánky a aktualityVýsuvný žebřík: Praktický nástroj pro váš dům

Výsuvný žebřík: Praktický nástroj pro váš dům

Výsuvný žebřík: Praktický nástroj pro váš dům
04.04.2023
Potřebujete vyměnit žárovku, opravit střechu nebo vyčistit okapy? Výsuvný žebřík je praktický nástroj, který může být velmi užitečný v každé domácnosti. Jaké jsou jeho největší výhody oproti klasickým žebříkům?

Výsuvný žebřík můžete skladovat téměř kdekoli

Potřebujete kvalitní dlouhý žebřík, ale nemáte k jeho uskladnění dostatek místa? V tom případě je výsuvný žebřík ten pravý pro vás. K jeho skladování totiž není potřeba tolik místa, jako pro skladování klasických opěrných žebříků o stejné délce. 

 

Nastavitelný přesně na výšku potřebnou pro danou práci

Největší výhodou výsuvných žebříků je jejich nastavitelná výška. Jednoduše výsuvný žebřík vysunete do požadované výšky a zajistíte pomocí háků s pojistkou. Můžete si tak nastavit výšku, která je pro danou činnost nejlepší. Hliníkové výsuvné žebříky bývají nejčastěji dvoudílné nebo třídílné a ty nejdelší dosahují do výšky až 16 metrů, na výběr jsou však i modely menší. Záleží jen na vašich potřebách.

 

Nízká hmotnost a odolnost

Nejčastěji jsou výsuvné žebříky vyrobeny z hliníku, který je odolný a zároveň velmi lehkýJejich nízká hmotnost v kombinaci s kompaktními rozměry usnadňuje přesun žebříků na pracovišti. Hliníkové výsuvné žebříky jsou také výrazně odolnější a bezpečnější. Kromě toho je hliník jako materiál poměrně pružný a ohebný, což zabraňuje prasknutí i při velkém zatížení.

 

Celoplastové výsuvné žebříky jsou vhodné i pro práci s elektřinou

Potřebujete výsuvný žebřík pro práci pod napětím? Na trhu najdete i speciální celoplastové výsuvné žebříky pro práce pod napětím. Celoplastové výsuvné žebříky jsou vybaveny bočnicemi a příčlemi z umělé hmoty zpevněné skelným vláknem, která zabraňuje tvoření jisker a působí izolačně.

 

Objevte naši nabídku profesionálních výsuvných žebříků a vyberte si ten pravý.

 

nahoru