Menu
 • Žádné výsledky k zobrazení.
DomůČlánky a aktualityPřepravní hliníkové bedny a boxy, na které se můžete spolehnout za všech okolností

Přepravní hliníkové bedny a boxy, na které se můžete spolehnout za všech okolností

Přepravní hliníkové bedny a boxy, na které se můžete spolehnout za všech okolností
12.12.2021
Možná jste nejednou řešili problém, jak co nejlépe ochránit předměty při převozu, případně během dlouhodobého uskladnění. Tento problém řeší jednotlivci, ale i velké firmy nebo instituce. Pro převoz nebo uskladnění takových předmětů jsou vhodné odolné přepravní hliníkové bedny a boxy, na které se můžete 100% spolehnout. Nabízí bezpečnost, mobilitu a všestrannost.

Pro koho jsou přepravní bedny vhodné?

Kvalitní Zarges hliníkové přepravní bedny a boxy si oblíbili jak v logistice, zejména při převozu různých drahých součástek, tak ve skladech, kde mohou chránit uložené zboží. Například televizní štáby nebo kapely v hliníkových bednách převáží své vybavení, aby se při převozu nepoškodilo. Nejen, že se nemusíte bát převozu autem, ale tyto vysoce odolné přepravní bedny lehce zvládnou i cestu letadlem nebo lodí.

 

Hliníkové bedny se využívají pro přepravu léčiv, různého nářadí nebo součástek strojů a podobně – dokonale ochrání nejen všechny křehké součástky. Ve velké míře jsou využívány také k přepravě a skladování armádního materiálu, protože kromě bezpečného uložení dobře chrání proti prachu nebo jiným nečistotám. Kdo všechno nedá na přepravní hliníkové bedny dopustit?

 • Televizní štáby, fotografové a další tvůrci

 • Výzkumníci a výzkumné instituce

 • Muzea a galerie

 • Složky veřejné bezpečnosti a záchranné složky

 • Řemeslníci

 • Cestovatelé

 • A mnoho dalších…

Překvapí vás především svou odolností

Kvalitní přepravní hliníkové boxy, které jsou téměř nezničitelné. Tak by se jednoduše daly přepravní bedny Zarges shrnout. Jedná se o vysoce odolné přepravní bedny vyrobené ze slitin hliníku. Tento kov a jeho slitiny má velkou výhodu v tom, že je velmi odolný a přitom dostatečně lehký, díky tomu se hodí všude, kde potřebujete ochránit zboží, ale zároveň s ním snadno manipulovat.

 • Vysoká odolnost proti mechanickému poškození

 • Odolnost proti prachu a nečistotám

 • Odolnost proti voděvlhkosti a korozi

 • Nepropouští UV záření

Abychom u přepravních boxů a beden dosáhli maximální odolnosti proti mechanickému poškození, jsou opatřeny obvodovými a rohovými prolisy. Přepravní bedny bez problému pokryjí celý logistický proces – od samotného zabalení do beden přes jejich přepravu až po bezpečné uložení na potřebném místě.

Příslušenství, které vám usnadní manipulaci

Další výhodou přepravních hliníkových beden je, že jsou mobilní – mnoho z nich má pevná a odolná kolečka s nosností až 50 kg, takže výrazně usnadní manipulaci. Kolečka můžete zvolit buď klasická o průměru 50 mm, případně větší kolečka Ø125 mm nebo dokonce offroad kolečka Ø220 mm do náročnějšího terénu. Boxy si můžete zcela přizpůsobit díky široké nabídce příslušenství. Oblíbené jsou například pěnové výplně pro přehledné a bezpečné uložení předmětů nebo nářadí – výplň vám vyrobíme přesně podle vašich potřeb.

nahoru