Menu
  • Žádné výsledky k zobrazení.
DomůČlánky a aktualityKonec složitého šplhání do návěsu! Přístupové schody Zarges jsou tady

Konec složitého šplhání do návěsu! Přístupové schody Zarges jsou tady

Konec složitého šplhání do návěsu! Přístupové schody Zarges jsou tady
23.11.2022
Dostat se s těžkými balíky nebo jiným nákladem do návěsu dá občas člověku pořádně zabrat. Stačí jedno škobrtnutí a pád vás nemine. Jak zvýšit úroveň bezpečnosti při nakládce a vykládce? Pomoct vám v tom může přístupové schodiště Zarges!

Přístupové schody Zarges nabízejí spolehlivost a bezpečnost

Bezpečnost je u schodů pro přístup do nákladního vozidla prioritou, proto jsou vybaveny hned několika pojistnými prvky. Silné magnety se postarají o to, aby schody zůstaly pevně na svém místě po celou dobu nakládky nebo vykládky. Nastavitelné nohy schodiště zase umožňují bezpečně postavit schody i na nerovný povrch a zabránit ohrožujícímu kymácení. Oporu při stoupání a ochranu proti případnému pádu vám zajistí zábradlí, které je v případě nutnosti lehce odnímatelné. Nebude tak problém naložit nebo vyložit ani obzvlášť široký náklad. Povrch schodů je opatřen vroubkovanou úpravou, která zabraňuje uklouznutí a nepříjemnému pádu.

Nadchnou vás i svou odolností

Celé schody jsou vyrobeny z hliníku a jsou tak maximálně pevné a odolné. Zároveň vás překvapí svou nízkou hmotností, díky které se s nimi lehce pracuje a manipuluje. Jejich výhodou je také dlouhá životnost. Hliník totiž dobře odolává nepříznivým podmínkám a není náchylný ke korozi jako ostatní kovy. Proto můžete mít při pořizování přístupových schodů Zarges jistotu, že vám budou spolehlivě sloužit i několik desítek let.

Padnou na každý návěs

Přístupové schody snadno a jednoduše nainstalujete na jakýkoliv návěs. Lze je přizpůsobit jakékoliv výšce mezi 1,17 – 1,4 metrů tak, aby na vaše nákladní vozidlo padly jako ulité. Tak vezměte svůj náklad a svižně nastupujte a vystupujte z korby nákladního auta bez velkého úsilí díky schodům pro přístup do nákladního vozidla. Schody vám poskytnou 100% bezpečný, pohodlný a zároveň rychlý přístup k nákladu v jakýchkoliv situacích.

nahoru