Menu
  • Žádné výsledky k zobrazení.
DomůČlánky a aktuality5 výhod pojízdných schodů s plošinou

5 výhod pojízdných schodů s plošinou

5 výhod pojízdných schodů s plošinou
16.03.2023
Hledáte ideální žebřík na častou práci ve výškách jako je obsluha, údržba či kontrola strojů? Vyzkoušejte nastavitelné schody s plošinou Zarges, které nabízí ještě větší flexibilitu při práci ve výškách. Jaké jsou jejich další výhody?

1. Bezpečnost na prvním místě

Při práci ve výškách je nejdůležitější bezpečnost. Nastavitelné schody s plošinou jsou pro tuto práci nejlepší volbou. Široké schody zajišťují pohodlné stoupání do výšky a velká plošina poskytuje dostatek bezpečného pracovního prostoru. Povrch plošiny tvoří rýhovaný plech, který zabraňuje jakémukoliv uklouznutí a případnému pádu. Kolem samotných schodů a plošiny vás proti pádu pojistí také pevné zábradlí.

 

2. Práce vždy v pohodlné poloze

Díky výškově nastavitelným schůdkům s plošinou získáte také při práci větší míru flexibility. Výšku pracovní plošiny si totiž můžete vždy nastavit tak, abyste své pracoviště měli v dokonalé pracovní výšce a pracovalo se vám pohodlně.

 

3. Schody s plošinou zvládne ovládat každý

Obsluha schodů je velmi jednoduchá a zvládnete ji i sami. Díky otočným kolečkům je přesun schodů na pracovní místo pohodlný a centrální brzda DUAL-STOP vám umožní zabrzdit zařízení během okamžiku. Stačí jen sešlápnout pedál a dojde k zabrzdění celé nápravy. Požadovanou výšku pracovní plošiny si poté nastavíte pomocí kliky a ozubené tyče. 

 

4. Hodí se na vnitřní i venkovní použití

Nastavitelné schody s plošinou si můžete vybrat nejen podle maximální nastavitelné výšky, ale také podle místa použití.  Schody jsou přizpůsobeny do vnitřního i venkovního prostředí. Povrch venkovních schodů a pracovní plošiny je vyroben z ocelového roštu, takže veškeré kapaliny nebo případný déšť se nehromadí na povrchu a snižuje se tak riziko uklouznutí.

 

5. Schody i plošina se vyrábí z vysoce odolného materiálu

Veškeré části pojízdných schodů s plošinou se vyrábí z hliníku, který má dlouhou životnost a dobře odolává nepříznivým podmínkám. Jeho výhodou je, že není náchylný ke korozi jako ostatní kovy, proto při pořizování hliníkových schodů s plošinou můžete mít jistotu, že vám budou usnadňovat práci ve výškách i několik desítek let. Základní vlastnosti hliníku se totiž nemění s časem, ani s používáním.

 

nahoru